Yem aromaları
Üretimi

Rasyon Kimya yem aromaları, özel karışım tekniği uygulanılarak hayvan yemleri ve premikslerde kullanılmak üzere üretilmiş, yem tüketimini artırmaya yönelik geliştirilmiş, doğal yağ ve ekstraktların farklı taşıyıcılara emdirilmesi ile elde edilen, yeme lezzet ve tat veren bileşenlerden oluşan, yem katkı maddesidir.


İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Mutfakçılar Sanayi Sitesi M-7 Blok No:50 Başakşehir / İstanbul

Aromalarımız

Sit sem eget nunc lorem laoreet lectus ornare dignissim nunc morbi quam turpis a aliquam duis iaculis in adipiscing tempus ac accumsan facilisis rutrum viverra velit iaculis in.

Vanilya

Turunç

Melas

Portakal

Kekik

Hikayemiz

tat ve Kokuya Ulaşın

Rasyon Kimya yem aroması üretimi gerçekleştirmektedir. Başta yem ve premiks firmaları olmak üzere, ürünlerinde tat ve kokuya ihtiyaç duyan ve hayvancılık sektörünce faaliyet gösteren tüm firmalara özel yem aromaları üretmekte ve satış sonrası destek hizmeti de sunmaktadır. Rasyon Kimya firmalara özel aromalar üretmektedir. Rasyon Kimya yem aromaları, başta aşağıda belirtilen tüm nitelikler olmak üzere, ürün özellikleri müşteri talepleri doğrultusunda değiştirilerek firmalara özel olarak üretilmektedir:.

Whatsapp